Hakkımızda

Ritim Çelik, hassas hammadde kullanımı gerektiren sanayi kollarında faaliyet gösteren müşterilerine gerek stoktan ve gerekse sipariş bazında, alaşımsız ve alaşımlı uzun çelik mamuller alanında hizmet sunan ticari bir kuruluştur.

Ritim Çelik Avrupa ve Dünya normlarında üretilen sıcak haddelenmiş,  soğuk çekilmiş, kabuk soyulmuş veya taşlanmış ürünleri, uygun fiyat ve hızlı hizmet anlayışını benimseyerek müşterilerine sunmakta ve bu ürünleri müşterilerin gereksinimlerine göre kesimli olarak da verebilmektedir.

Otomat çelikleri ve genel yapı çelikleri alanında hızlı gelişmeden sonra, ürün bandına sementasyon çelikleri, ıslah çelikleri ve paslanmaz çelikleri de ekleyen firmamız  müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün bandını gün geçtikçe genişletmektedir.

Ritim Çelik ISO 9001 kalite sisteminin gerekliliklerini müşterilerinin talepleri, beklentileri ve şikayetleriyle harmanlayarak yerine getirmekte, deneyimli kadrosuyla müşterilerine gerekli teknik desteği sunmakta ve her biri kendi alanının lideri olan üretici firmalarının desteğiyle amaca uygun çeliğin seçilmesinde yardımcı olmaktadır.

 

Resim
X